مقالات چوب

نوسازی منزل با دکوراسیون چوبی

نصاب کمد دیواری
نصاب کابینت آشپزخانه

نوسازی منزل با دکوراسیون چوبی

نوسازی منزل با دکوراسیون چوبی ظاهری دنج وشیک به منزل می دهد نگهداری از دکوراسیون چوبی کار راحتی است طرحی روی چوب انجام دهید که متناسب با منزل شما باشد اگر خانه ای کوچک دارید حتما از رنگ های روشن در دکوراسیون چوبی استفاده کنید زیرا خانه شما را بزرگ و دلباز نشان می دهد می توانید از چوب به عنوان قفسه کتاب استفاده کنید یا اینکه تهیه شمع هایی از الوار به فضای خانه جلوه ای زیبا میدهد وچندین طرح دیگر در نوسازی منزل با دکوراسیون چوبی در ادامه ارائه می دهیم با ما همراه باشید با بیش از 15 ایده برای دکور منزل شما

تولید و نصب تخت تاشو 1 نفره و دو نفره
هزینه نصب کابینت

بهترین های دکوراسیون چوبی منزل

راه های زیادی وجود دارد که بتوانید با استفاده از ایده  پردازیهای یک نجار بهترین دکوراسیون چوبی  را برای منزل پیاده کرد . راه هایی همچون : تولید یک کابینت جزیره ، تخت تاشو به جای تخت های زمینی ، پارتیشن بندی اتاق  خواب ها  ، ابزار های چوبی سقف و گوشه ها ، دکوراسیون سرویس بهداشتی با ورقهای پی وی سی  و……  . در ادامه نیز مرتبط با دکوراسیون چوبی مطالب زیر را  عنوان خواهیم کرد

  • استفاده ازچوب در دکوراسیون منزل
  • استفاده از چوب در طراحی دیوار
  • طراحی داخلی با ورق ام دی اف
تولید و نصب کابینت آشپزخانه

استفاده از چوب در دکوراسیون منزل

شلف جعبه ای > درتغییر دکوراسیون چوبی می توان از شلف استفاده کرد , شلف ها جعبه های چوبی هستند شما می توانید با قرار دادن آن ها کنار هم یک شلف زیبا وشیک تهیه کنیدمی توانید آن ها را به دیوار زده یا روی زمین قرار دهید در صورت تمایل می توانید آنها را رنگ زده واستفاده کنید .

استفاده از دیوار پوش چوبی

از دکوراسیون چوبی می توان در اتاق خواب نیز استفاده کرد مثلا استفاده از دیوار پوش چوبی , این دیوار پوش می تواند ست با کف پوش چوبی اتاق باشد که به اتاق فضایی ساده و دلنشین  دهد .

آینه با قاب چوبی

اگر یک آینه بزرگ وقدی دارید میتوانید به دور آن قاب دهید این قاب می تواند ساده باشد یا طرح دار این دکوراسیون چوبی منزل بستگی به سلیقه شما دارد که کدام را می پسندید .

ساعت دیواری چوبی

در تغییر نوسازی منزل با دکوراسیون چوبی میتوان از ساعت چوبی زیبا استفاده کرد زیبایی این ساعت بستگی به چوب دارد میتواند چوب آن از برش های مختلف تشکیل شده باشد معمولا این چوب استفاده شده در ساعت به رنگ روشن است .

نگهدارنده گلدان چوبی

روش دیگر در تغییر دکوراسیون با چوب میتوان از نگهدارنده گلدان چوبی استفاده کرداین تخته های زیبای چوبی گلدان ها را روی دیوارنگه می دارند می توان نام گیاه را بارنگ روی ان نوشت یا حکاکی کرد .

استفاده از چوب در طراحی دیوار

میتوانید نوسازی منزل , برای دیزاین دیوار ها از چوب طبیعی ویا رنگ شده استفاده کنید میتوان با ساخت پنل های چوبی برای تزیین دیوار ها استفاده کرداستفاده از صفحات آکوستیکی نه تنها به عنوان عایق صوتی بلکه دارای طرح و رنگ متنوعی میباشند البته خودتان هم می توانید آنها را تهیه کنید با استفاده از صفحات چوب پنبه ورنگ آمیزی آن می توانید این عایق صوتی را تهیه کنید ونیز استفاده از ظروف در دیزاین دیوار طرفداران زیادی دارد این ظروف تزیینی میتواند از هر جنسی باشد ولازم هم نیست روی دیوار مرتب چیده شود .

طراحی داخلی با چوب ام دی اف

شاید فکر کنید ازچوب ام دی اف تنها کمد دیواری , سرویس خواب , کابینت آشپزخانه رامی شود تهیه کرد اما این طور نیست در طراحی داخلی آپارتمان هم می شود از ام دی اف استفاده کرد , مثلا از کف پوش چوبی ودیوارپوش چوبی استفاده می شود  یا در چیدمان و طراحی اتاق پذیرایی , در راه پله و دکوراسیون راهرو , دیوار جدا کننده دکوراسیون نشیمن از پذیرایی , دکوراسیون حمام نیز از ام دی اف استفاده می شود .

تولید انواع کابینت روشویی دیواری و زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *