کابینت آشپزخانه

کابینت سازی در کرج

کابینت سازی در کرج
کابینت سازی در کرج

کابینت سازی در کرج

اگر دنبال کابینت سازی با تجربه در کرج هستید ما به شما وبسایت کارابینت را معرفی میکنیم . این وبسایت در زمینه طراحی ، تولید ، نصب و تعمیرات تخصصی کابینت آشپزخانه فعالیت دارد . مدرن ترین طرح های کابینت آشپزخانه در کرج را  اعم از کابینت ام دی اف ، ممبران ، نئوکلاسیک ، های گلاس ، انزو و طرح های روز دیگر توسط این مجموعه اجرا میشود . برای مشاوره و ثبت سفارش کابینت در کرج به وبسایت کارابینت مراجعه کنید و یا همراه ما باشید با اطلاعات بیشتر از کابینت های مدرن آشپزخانه

کارگاه کابینت سازی در کرج

کابینت ام دی اف در کرج

با گذشت بیش از بیست سال همچنان کابینت ام دی اف از پیشنهادات اول هر کارفرما و تولید کننده ای برای آشپزخانه های مدرن است . mdf مخفف عبارت Medium-density fibreboard  یا به زبان فارسی “تخته فیبر با چگالی متوسط ”  ورق هایی با روکش های مخصوص هستند که مغز این ورق ها  با فرآیند ریفاینر دفیبره  و ترکیب الیاف با چسب مخصوص ترکیب شده و سپس شکل میگیرد و در نهایت پس از عملیات پرسکاری به قطر دلخواه 3 میل ، 8 میل ، 16 میل و 25 میل و گاها با ضخامت 10 و 12 میلیمتر نیز پرس میشوند .  برای ساخت  کابینت ام دی اف ورق ها پس از عملیات روکش دهی از حالت خام به ورق های ملامینه در سایزبند 120*240 میلیمتر و  183*366 میلیمتر پرس میشوند .   کابینت ام دی اف ویژگیهایی دارد که شما را جذب خود خواهد کرد .

ویژگیهای کابینت ام دی اف :

 • شکل پذیری ورق های ام دی اف در برشکاری موجب ساخت کابینت هایی با یونیت های دلخواه میشود .
 • مقاومت کابینت ام دی اف در برابر رطوبت  (با وجود روکش های ضد آب خود ) بالا میباشد .
 • طرح بندی ورق های کابینت تنوع بسیار بالایی دارد . بخاطر همین است که همچنان محبوبیت بالایی بین کابینت های مدرن دارد
 • کابینت ام دی اف ارزانترین طرح کابینت آشپزخانه مدرن است .

کابینت های گلاس در کرج

کابینت های گلاس بهانه ای بود تا کم کم کاربران از نسل کابینت ام دی اف فاصله بگیرند و جذب این طرح شوند . تنها تفاوتی که کابینت های گلاس با ام دی اف دارد روکش براق ورق های گلاس است . روکش هایی از جنس پلکسی گلاس که براقیت آن موجب شد تا نسلی نو از کابینت های آشپزخانه را خلق کند . چنانچه قصد خرید کابینت های گلاس در کرج دارید به وبسایت کارابینت مراجعه کنید .

ویژگیهای کابینت های گلاس

 • براقیت کابینت های گلاس همیشه یک نمای تازگی و نو بودن به کابینت آشپزخانه میدهد
 • براقیت کابینت های گلاس موجب میشود تا نورپردازی آشپزخانه بهتر به چشم بخورد و بازتاب بهتری از روشنایی داشته باشیم
 • چنانچه در کلیات کابینت آشپزخانه های گلاس نقصی اعم از مونتاژ  ، پریدگی لبه ورق و… باشد به دلیل براقیت های گلاس به چشم نمیخورد و دیده نمیشود .

کابینت ممبران در کرج

در طرح های کابینت ام دی اف و های گلاس همیشه یک کمبود حس میشد .  ورق های کابینت  ام دی اف و یا های گلاس را نمیتوانستیم ماشین کاری کنیم چرا که روکش ورق آسیب میدید . ازین رو نسلی جدید از کابینت های آشپزخانه با عنوان کابینت ممبران روی کار آمد . این کابینت تشکیل شده از ورق های خام ام دی اف  و روکش های پی وی سی است که توسط دستگاه وکیوم و با زیرکاری چسب پی وی سی روکش دهی میشود .  جهت مشاوره و ثبت سفارش کابینت های گلاس در کرج میتوانید به وبسایت کارابینت مراجعه نمایید . کارابینت جدیدترین طرح های روش کابینت ممبران را در ایران ارائه میکند .

ویژگیهای کابینت ممبران

 • ورق های خام کابینت ممبران را میتوان به هر شکلی که میخواهیم سی ان سی کنیم و طرح های مختلفی روی آن پیاده کنیم .
 • همچنین میتوان شیارهای مختلفی را روی ورق ایجاد کرد و روکش دهی کرد .
 • کابینت ممبران یکپارچه روکش داده میشود حتی لبه های درب ، کشو ها و….. را میتوانیم ممبران کنیم و نمایی کاملا یکپارچه داشته باشیم .

کابینت نئوکلاسیک در کرج

طرحی  جدید از کابینت های ممبران به بازار آمده است تحت عنوان کابینت نئوکلاسیک . ابتدا تصور میکردیم این طرح کابینت فراتر از طرح های مدرن کابینت است و هر چه هست از آن طرف آمده است و نمیتوان طرح های آن را کپی کرد . اما با شناخت ساختار کابینت نئوکلاسیک اکنون طرح های  ما را در کشورهای مختلف به اجرا گذاشته اند . کابینت نئوکلاسیک بر پایه ممبران  است با یراق های خاص تر . برای مشاوره و سفارش کابینت نئوکلاسیک در کرج  به وبسایت کارابینت مراجعه کنید .

ویژگیهای کابینت نئوکلاسیک

 • کابینت نئوکلاسیک خاص ترین طرح های روز کابینت آشپزخانه را دارد که کپی کردن آنها کار سختیست .
 • لوکس بودن این طرح کابینت به شما این امکان را میدهد تا طرحی منحصر بفرد برای آشپزخانه خود داشته باشید .
 • طرح بندی این کابینت ها بر پایه ممبران  بوده و دست تولید کننده در ماشین کاری نمای کابینت باز است .

کابینت ام دی اف یا های گلاس  ؟

طبیعتا بین این دو طرح کابینت رقابت تنگاتنگی برقرار است . بسیاری پیشنهاد میکنند که کابینت های گلاس بخریم تا آشپزخانه ما بیشتر به چشم بیاید و از طرفی کابینت های ام دی اف  بین پیشنهاد مطرح تولید کنندگان است . حال ما یک مقایسه ساده داریم و یک پیشنهاد :

مقایسه  :

 • چنانچه قصد خرید کابینت با قیمتی مقرون بصرفه تر دارید کابینت ام دی اف سفارش دهید
 • چنانچه قصد دارید طرح های متنوع تری داشته باشید تنوع طرح های کابینت ام دی اف بیشتر است
 • و اگر قصد دارید نمای براق و نورپردازی بهتر در آشپزخانه داشته باشید ، کابینت های گلاس پیشنهاد ما به شماست .

پیشنهاد :

اگر قصد سفارش کابینت های گلاس در کرج دارید و نگران هزینه آن هستید میتوانید تنها نمای کابنیت را های گلاس بزنید و بدنه را ام دی اف سفارش دهید ، این  پیشنهادیست که بیشتر تولید کنندگان از ابتدا به کارفرماهای عزیز داشتند . با این کار تفاوت چندانی روی قیمت هر متر کابینت اعمال نخواهد شد .

کابینت ممبران یا های گلاس

طبیعتا کابینت ممبران از نظر تنوع ، طرح بندی و یکپارچگی نما محبوبیت بیشتری نسبت به کابینت  های گلاس دارد اما همچنان بهانه های مطرح است  که کابینت های گلاس در بسیاری از آشپزخانه ها اجرا میشود .

 • چنانچه میخواهید ماشین کاری و طرح های متنوع تری روی نمای کابینت شما اجرا شود کابینت ممبران سفارش دهید
 • اگر قصد دارید نمای کابینت را یک دست ببینید کابینت ممبران سفارش دهید
 • اگر دیدگاه شما این است که وقت زیادی برای روکش دهی وکیوم صرف نکنید کابینت های گلاس را انتخاب کنید
 • اگر قیمت کابینت برای شما  از اهمیت بالایی برخوردار است کابینت های گلاس پیشنهاد ما به شماست .

نکته :  در نظر داشته باشید که روکش ممبران  مانند های گلاس به صورت شرکتی انجام نمیشود  و برای سفارش کابینت ممبران در کرج یا منطقه ای که هستید  به یک مرکز با تجربه در این زمینه مراجعه نمایید .

کابینت ممبران یا نئوکلاسیک

کابینت ممبران همانطور که در بالا اشاره شد روکش دهی میشود . ورق پایه  با استفاده از چسب وکیوم یا همان چسب پی وی سی زیرکاری شده و وکیوم میشوند .  در طرح های کابینت نئوکلاسیک هم همین پروسه دنبال میشود . اما یراق آلات و طرح های نئوکلاسیک کار هر تولید کننده ای نیست . به همین جهت است که کمتر  تولید کننده ای کابینت نئوکلاسیک   را پیشنهاد میکند . در هر حال  :

 • چنانچه لوکس بودن کابینت مد نظرتان است کابینت نئوکلاسیک پیشنهاد ما به شماست .
 • چنانچه قیمت مقرون بصرفه را میخواهید کابینت از  ممبران استقبال کنید .
 • چنانچه قصد خرید کابینت انحصاری دارید روی کابینت نئوکلاسیک بیشتر حساب کنید
تولید کابینت ممبران و نئوکلاسیک  در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *