محصولات کلاسیک چوب

تولید جا کفشی

تولید جاکفشی چوبی
تولیدی جاکفشی

تولید جاکفشی

تولید جاکفشی چوبی یکی از انواع تولیدات در صنایع چوبی میباشد . به طوری که این محصول لازمه ی  هر خانه و بسیار پر کاربرد است چوب هایی که برای تولید جاکفشی از آن استفاده می شود باید با کیفیت و عمر طولانی نیز داشته باشد تا در مدت زمان از مدت نیفتاده و کهنه نشوند در تولید جا کفشی از سبک های مدرن و کلاسیک استفاده می شود تا علاوه بر کیفیت جنبه زیبایی نیز داشته باشد جاکفشی ها از جنس , چوبی , فلزی , برزنتی و…ساخته می شوند در ادامه توضیحات بیشتری نسبت به جا کفشی ارائه می دهیم . همراه ما باشید با تولید جاکفشی چوبی عرض 60 و ارتفاع 80 تا 180 سانتی متر عمق 30

تولیدی تخت تاشو 1 نفره و 2 نفره
تولید جاکفشی چوبی

 تولید جا کفشی چوبی

در یک تولید جاکفشی چوبی با کیفیت باید چند استاندارد را رعایت کند تا هم از نظر کارایی و هم هم کیفیت بتواند نظر مشتری را جلب کند . برخی ابعاد و اندازه ها هستند که رعایت آنها در تولید هر یونیتی حاوز اهمیت است . این فاکتورهای مهم عبارتند از :

 • ارتفاع جا کفشی باید نهایتا 90 سانتی متر باشد
 • تولید جاکفشی بزرگتر از 90 سانتی متر قابلیت جاسازی اشیایی همچون گلدان و… را از خود میگیرد
 • ارتفاع هر طبقه جاکفشی نباید بیشتر از 25 سانتی متر باشد چرا که تعداد طبقات کم میشود
 • همچنین نباید ارتفاع طبقه جاکفشی را کمتر از 25 سانتی متر باشد چرا که کفش در آن جا نمیشود
 • در تولید جاکفشی نیازی نیست که طبقات هم ورق ام دی اف 16 میلیمتر باشند جرا که وزن خاصی روی آنها نیست
دنبال نصاب کابینت آشپزخانه میگردید ؟!

انواع جنس جا کفشی ها

جا کفشی فلزی

از جا کفشی های فلزی در محیط های عمومی معمولا استفاده می شود مانند مساجد , محیط های اداری , اماکن مذهبی و…این نوع جا کفشی ها ساده بوده و تنوع نیز ندارند فقط به دلیل استفاده از فضای بیشتر داخل آن مورد استفاده قرار می گیرند . تولید جا کفشی فلزی در کارخانه جات با قیمت مناسب و در تعداد بالا انجام می گیرد .

جا کفشی برزنتی

از انواع جا کفشی ها می توان به نوع برزنتی آن اشاره کرد که برای فضاهای داخل کمد ساخته می شوند تولید کننده های این نوع جا کفشی بر این باورند که این محصول برای هر نوع فضای داخل کمد ضروری است چون بیشتر مردم در کمد لباس  , جایی برای قرار دادن کفش مجلسی و و اسپرت خود مد نظرشان است .

جاکفشی چوبی

 • بیشتر محصولاتی که در بازار داخلی از نوع جا کفشی تولید می شود جا کفشی چوبی می باشد
 • این نوع جا کفشی ها را می توان با وسایل چوبی دیگر خانه از نظر طرح و رنگ ست کرد
 • علاوه بر آن به زیبایی دکوراسیون خانه می افزاید .
 • امروزه معمولا جا کفشی ها را از جنس ام دی اف تولید می کنند .
 • تولید جاکفشی چوبی را از کلاسیک وود بخواهید
 • ما بهترین جا کفشی ها را در کوتاه مدت برای شما با هر طرح دلخواهی که مد نظرتان بود  تولید می کنیم .

انواع طرح جا کفشی

امروزه انواع مخنلفی از جا کفشی ها تولید می شود که با تنوع در طرح و رنگ همراه هستند که ما به چهار نوع طرح آن از جنس چوبی می پردازیم .

جا کفشی تک درب

این نوع جا کفشی ها همان طور که از نامشان پیداست تک درب می باشند ویک کشو در قسمت بالای آن است برای گذاشتن واکس و وسایل دیگر در ارتفاع 92 سانتیمتر و عرض آن 46 سانتیمتر و همچنین چهار طبقه را دارا میباشند .

جا کفشی داشبوردی

این گونه جا کفشی دارای دو درب داشبورد است که هر درب دو طبقه می باشد ونیز یک کشو در سمت بالای جا کفشی نیز طراحی شده است برای قرار دادن واکس وسایر وسایل .روکش آن ضد خش نیز میباشد .

جاکفشی دو درب

جا کفشی دو درب از ملامینه ساخته شده  و برای روکش آن از پی وی سی استفاده شده است این نوع جا کفشی ها در طرح های زیبا ساخته می شوند و از مزایای آن می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد ..

جا کفشی آینه دار

در کنار این نوع جا کفشی ها یک آینه طراحی می کنند و فرد می تواند هنگام خروج یا ورود به منزل نگاهی به ظاهر خود بیاندازد .و با ظاهری آراسته از منزل خارج شود .

موفق و پیروز باشید

صنایع چوبی کلاسیک وود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *