محصولات کلاسیک چوب

آینه دستشویی جدید

آینه دستشویی جدید

تولید آینه دستشویی جدید جهت استفاده در تمامی سرویسهای بهداشتی .

این آینه ها کاملا ضد آب و قابل شستشو میباشند که در مدلها و سایزهای مختلف متناسب با باکس روشویی شما تولید میشوند . جنس تمامی آینه دستشویی جدید و آینه باکسهای ما pvc و در برابر هرگونه رطوبت کاملا مقاوم میباشند  . چنانچه قصد خرید آینه دستشویی و کابین روشویی برای حمام و دستشویی دارید، حتما درخصوص اندازه برداری ها دقت لازم را داشته باشید و چنانچه نیاز به راهنمایی داشتید با ما تماس بگیرید .

[us_gallery ids=”1976,1941,1940,1938,1937″ columns=”5″]

آینه رنگی

تصاویری که در بالا میبینید نمونه های کاملی از آینه رنگی و طرحدار جهت اسفاده در محیطهای بهداشتی میباشد که با توجه به جنس محصول و پوشش مناسب در برابر هرگونه رطوبت مقاومت خاصی نشان میدهد .  ضد آب بودن آینه رنگی و آینه های باکس و تمامی محصولات اعم آز کابین روشویی های ساده و طرحدار این تولیدی کاملا تضمین شده میباشند .

رنگ آینه رنگی از نوع رنگ ماشین و حاوی پوشش کیلر بوده و از براقیت خاصی برخوردارند . این رنگها بسار گران میباشند ، اما در عین حال بهترین کیفیت ها را از آن خود کرده اند.

[us_gallery ids=”644,643,707,831,839″ columns=”5″]

آینه دستشویی رنگی

تنوع در آینه دستشویی رنگی ما بسیار بالاست . ما بیشتر روی رنگ محصولات مانور میدهیم،چرا که بر این باوریم ،رنگهای ساده یا سفید از جذابیت خاصی برخوردار نیستند . ما با استفاده از اکلیل و رنگهای طلایی و استفاده از کیلر و برخی مکملات خاص و مقاوم در تولید آینه دستشویی رنگی و انواع کابینت ها روزانه با طرحهای زیبا و جدید در خدمت شما هستیم . امیدواریم بتوانیم بهترینها را تقدیم شما عزیزان کنیم .

با ما باشید با بهترین های آینه دستشویی رنگی

093688963163.

آینه

آینه حماما و دستشویی ساده

آینه دستشویی جدید

آینه رنگی

آینه سلطنتی

آینه حمام

آینه باکس

کلاسیک وود فرآیند محصولات ضد آب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *