آینه ها, کابین روشویی

عطر ژکساف

عطر ژکساف

پخش بهترین عطر ژکساف 20 میل جهت فروش در گالریهای مربوطه و کلیه لوازم آرایشی ها و سوپر مارکتها . عطر ژکساف در 5 رایحه به فروش میرسد . ظرفیت واقعی این عطرها 19 میل هستند. رایحه های بوگارت ، 212 ، سیگنوریا ، دانهیل تامی نیو میباشند . آبکاری و تنوع در رنگ شیشه های ژکساف و کیفیت اسپری آنها ما را بر این داشته تا تمام تلاش خود را کنیم تا بهترین کیفیت اسانس و ترکیبات را در نظر بگیریم تا مجموعه کاملی داشته باشیم  . امیدواریم با پشتکار قوی و پشتوانه کاری بتوانیم بهترین ها را ارایه دهیم و از پخش کنندگان عزیز  پشتیبانی کامل داشته باشیم .

جهت سفارش محصولات و اطلاع از شیوه های همکاری با شماه تماس 09012414116 تماس حاصل کنید .

[us_single_image image=”1954″]

استند عطر ژکساف

استند عطر ژکساف از mdf و پلکس تولید میشوند . ظرفیت استندهای استاندارد ما 15 تایی برای عطر های ژکساف در نظر گرفته شده اند . مانیز جهت به صرفه بودن و با توجه به اینکه این استندها برای هر سری عطر یکبار استفاده میشوند جنس چوب را در نظر گرفته ایم .اما چنانچه پخش کنندگان عزیز قصد سفارشی کردن استندها را دارند ،میتوانند استند خود را از جنس پلکسی و یا مشخصات و برند خود را روی استند درج کند. ظرفیت استند عطر ژکساف به صورت استاندارد 15 تایی در نظر گرفته شده است .

[us_single_image image=”1962″]

عطر ارگانزا

عطر ارگانزا نیز در شیشه های رنگی به فروش میرسد .تعداد رایحه های عطر ارگانزا 4 رایحه میباشد .رایحه های استیل،استایل،تام فورد،کول واتر در نظر گرفته شده است . رنگهای شیشه عطر ارگانزا را میتوانید در تصویر زیر مشاهده نمایید .استند عطر ارگانزا نیز در دو مدل شیبدار و قفلی تولید میشود .طرفیت این مدل از عطر ارگانزا نیز 20 میل میباشد .کیفیت والف و اسپری عطر ارگانزا بسیار عالی و قابل شارژاست .

[us_single_image image=”1869″]
[us_single_image image=”1060″]

عطر ژکساف 20 میل استند 15 تایی

عطر ارگانزا 20 میل استند 12 تایی

عطر خودکاری 10 میل استند 18 تایی

عطر 20 میل کتابی استند 20تایی

عطر دامنی 25 میل استند 40 تایی

عطر غلطکی 4 میل استند 90 تایی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *