Uncategorized @fa

کابینت روشویی ویژه

از بخش منو آینه ها مدل آینه ها را مشاهده کنید . در بین آینه های موجود برای ست کردن با کابینت روشویی دیواری (تمامی کابینت روشویی ها) پرفروش ترین آینه ها آینه های سلطنتی میباشند که در 6 مدل تولید میشوند . تقریبا نیمی از نمای یک ست کابینت روشویی دیواری را آینه ها تشکیل می دهند .

[rev_slider alias=”specialproducts”]
[us_single_image image=”1308″]
[us_single_image image=”1369″]
[us_single_image image=”1310″]

کابینت روشویی سایز بزرگ

کابینت روشویی های دیواری : با توجه به فضای تعبیه شده در سرویسهای حمام و دستشویی برخی از مشتریان خواهان استفاده از کابینت روشویی سایز بزرگ میباشند که این امر نیاز به فضای بیشتری دارد . لذا توجه کنید که قبل از سفارش این سایز از محصولات حتما اندازه گیری های لازم انجام شود تا در صورت نصب دچار مشکل نشوید . کابینت روشویی سایز بزرگ تا عرض 80 قابل تولید است که نسبت به سایز سنگ روشویی محاسبه میشود .

مزیت این محصول

1.فضای بیشتر باکس که این خود یکی از مهمترین موارد است .

2.استحکام بیشتر کابینت در مقایسه با سایر کابینت های عرض کوچک .

3.نمای چشمگیر کابینت با توجه به سایز بزرگ آن .

فانتاکروم

جدیدترین کابینت روشویی ها را در سایت ما میتوانید ببینید .علاوه بر پوشش رنگ  ,  پوشش فانتاکروم نیز با بکار بردن لعاب های متریال مختلف استفاده میشود که زیبایی محصولات را دو چندان میکند . همچنین شما عزیزان ست کامل محصول را اعم از کابینت روشویی و آینه باکس و همینطور شلف های طراحی شده همانند عکس بالا سفارش دهید . تا با پوششی عالی و بینظیر در دست تولید قرار گیرد .

[us_gallery ids=”831,839″ columns=”2″]

کابینت روشویی دیواری

قبل از سفارش محصول اندازه برداری دقیق را انجام دهید و درب کابینت روشویی دیواری را در اندازه برداری بایستی در حالت باز محاسبه کرد که در صورت برخورد با درب سرویس و یا اجسام  در سایز کابین تغییرات لازم اعمال گردد . کابینت روشویی سایز بزرگ را معمولا برای استفاده در سرویسهای بهداشتی بزرگتر از 8 متر مربع استفاده میکنند .

کابینت روشویی کنج

در صورتی که کابینت روشویی دیواریهای مورد نظر جهت نصب در سرویس بهداشتی منزل شما نامناسب بود ،میتوانید از کابینت روشویی کنج استفاده کنید که کمترین حجم را از فضای سرویس بین کابینها اشغال میکند .کابینت روشویی کنج به حالت سه گوش  و کنج دیوار نصب میگردد و سنگهای مخصوص خود را دارند .  و همینطور بدون پایه هستند . گاهی هم شاید مشتریان دوست داشته باشند که در نظافت کف سرویس آسانتر پیش بروند.پس میتوانید از کابینت های بدون پایه استفاده نمایید.

[us_single_image image=”1863″]

مطالب مرتبط

یک نظر در “کابینت روشویی ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *