Uncategorized @fa

چهارپایه فلزی

چهارپایه فلزی
تولید چهارپایه فلزی

تولید چهارپایه فلزی

تولید و پخش بهترین و مقاومترین و در عین حال سبکترین چهارپایه های فلزی با قیمت مناسب در تمام نقاط تهران و تمامی شهرستان ها از طریق باربری . با توجه به مصرفی بودن این چهارپایه ها در تمامی محیط بر آن شدیم تا دست به تولید چهارپایه های فلزی بزنیم تا بتوانیم این محصولات را جایگزین چهارپایه های پلاستیکی نموده و خیال شما را از بابت داشتن یک چهارپایه برای همیشه آسوده نماییم .تولید چهارپایه در تمامی سایزهای استاندارد و سفارشی . ارسال به تمام نقاط .  ارسال نمونه جهت تست کیفیت .  همکاری با تمام پخش کننده ها،ویزیتور و تمامی گالری های مربوطه . ارسال تکی و پک کامل به صورت رایگان در تمامی نقاط تهران . تولید چهارپایه فلزی با بهترین کیفیت رنگ کوره ای و استحکام محصول در خدمت شماست .

تولید چهارپایه فلزی
تولید چهارپایه فلزی

پوشش چهارپایه فلزی

با توجه به شرایط خرید و نحوه به کارگیری از چهارپایه فلزی ها بر آن شدیم تا پوشش آنها را به گونه ای در نظر بگیریم تا مبادا در هنگام استفاده ، پوشش جهارپایه فلزی دچار آسیب شود  . پس از بهترین گزینه موجود استفاده کردیم .  رنگ کوره ای بهترین گزینه برای پوشش این چهارپایه ها میباشد .

مزایای رنگ کوره ای برای چهارپایه فلزی

  • استحکام بالا در برابر ضربه
  • مقاومت کامل در برابر دما
  • عمر بیشتر نسبت به رنگ های ساده
  • زیبایی و نمایی دو چندان نسبت به رنگهای معمولی
  • پوششی کامل برای مقاومت چهارپایه فلزی در برابر رطوبت و زنگ زدگی

محصولات جدید کلاسیک وود را از دست ندهید

چهارپایه فلزی

ویژگیهای یک چهارپایه درجه 1

در مرحله نخست بایستی فاکتورهایی از قبیل جنس چهارپایه و ابعاد و کیفیت و  ظریف کاریهای محصول را در نظر بگیریم .

ویژگیهای چهارپایه فلزی ما

این چهارپایه ها تماما فلزی میباشند .(بجز درپوش پلاستیکی که در کف پایه ها جهت جلوگیری از آسیب رسانی چهارپایه به کف محیط و یا فرش در نظر گرفته شده است .)

رنگ محصولات ،رنگ چکشی بود و علاوه بر زیبایی خاص پوشش ،از مقاومت بالاتری نسبت به رنگهای روغنی برخوردارند .

.وزن چهارپایه ها از بیشتر چهارپایه هایی که تابحال دیده اید سبک تر بوده و از قابلیت حمل و نقل  آسان برخوردارند .

سایز چهارپایه ها متناسب با محیط در نظرگرفته شده اند .و به همین منظور برای هر محیطی یک سایز خاص در نظر گرفته میشود .

سبکترین چهارپایه های فلزی

با توجه به استحکام فوق العاده عالی چهارپایه ها در عین حال سبکترین چهارپایه های فلزی را در دست تولید داریم . احتمالا سوال پیش بیاید که سبکترین چهارپایه های فلزی حتما باید از ضخامت و مقاومت بسیار پایینی برخوردار باشد ،اما اینگونه نیست .چرا که با توجه به ارتفاع و طول و عرض  چهار پایه نیز تمامی موارد مورد نیاز در نظر گرفته میشود و استحکام محصول را نیز تضمین میکند .

مشخصات چهار پایه فلزی های شرکت؟

جنس محصولات کاملا فلزی و سبک و مقاوم و بسیار کم حجم میباشد

ابعاد محصولات بستگی به سفارش مشتری دارد اما ابعاد استاندارد و بصرفه ای که با محاسبات مهندسی شرکت در نظر گرفته شده است ، 50 ،70 ،100 ،120 ،150 ،200 در نظر گرفته میشود و درصورت تغییرات شما مشتریان گرامی این ابعاد قابل تغییر است . شاید شما عزیزان تصور کنید که یک چهارپایه فلزی وزن بالایی دارد اما محصولات این تولیدی حتی از چهارپایه های چوبی و آلومینیومی هم سبک تر است . امیدواریم با  بکارگیری از دقت بالا و محصولات درجه یک بتوانیم نظر شما مشتریان گرامی را جلب نماییم .

صندلی حمام

چهارپایه

چهارپایه فلزی

چهارپایه ساختمان

انواع چهار پایه های فلزی و سبک

ارسال به تمام نقاط

آماده همکاری با پخش کننده ها

بهترین و مقاومترین چهارپایه های فلزی

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *