Uncategorized @fa

کابینت باکس روشویی

کابینت ضد آب روشویی

کابینت باکس روشویی

عمده محصولات کابینت ها این تولیدی ضد آب و کاملا در برابر هر گونه رطوبت مقاوم میباشند. رنگ استفاده شده در تمامی محصولات کابینت باکس روشویی و آیه ها و شلفها رنگ خودرو و به سبب مکملات مناسب از بهترین کیفیت رنگ بازار برخوردارند . به جرات میتوان گفت که 98درصد مشتریان از کیفیت رنگ محصولات رضای کامل را داشته و دارند . برخی محصولات در بازار به چشم میخورند از کیفیت رنگ بالایی برخوردارند اما پس از گذشت چند ماه به مرور شاهد زرد شدن و تغییر رنگ محصول میشویم .دلیل این اتفاق استفاده نکردن از رنگ ومناسب و ترکیب نامناسب مکملات رنگی عنوان میشود .البته ناگفته نماند عوامل دیگری نیز مانند محیط سرویس بهداشتی و سروکار داشتند با شوینده های اسیدی مبتواند در عمر کابینت باکس روشویی شما تاثیر گذار باشد .

[us_single_image image=”1580″]
[us_single_image image=”1581″]
[us_single_image image=”1587″]
[us_single_image image=”1582″]
[us_single_image image=”1584″]
[us_single_image image=”1585″]

نمای کابینت روشویی

خب حالا که قرار است مشتری به سمت کابینت روشویی بیاد و این محصول را جایگزین پایه های سنگی کند بایستی این محصولات در زیبایی نما نیز حرف اول را بزنند . اخیرا یراقهایی در بازار در طرحها و رنگهای مختلف عرضه میگردد که بسیار متنوع و کاملا ضد آب هستند . استفاده از این یراقها در کابینت روشویی ها و آینه های دستشویی میتوانند ظاهر محصولات را دو چندان کنند.خوشبختانه در این تولیدی هم روی کابینت روشویی ها و هم در تممامی محصولات جدید دیگر استفاده میشوند .

کابینت روشویی چیست ؟

امروزه بجای استفاده از پایه های سنگی و بی خاصیتی که تنها وظیفه نگهداری از سنگ روشویی را به عهده دارد ،علاوه بر نگهدار سنگ روشویی فضایی مناسب را جهت نگهداری کاملا بهداشتی از مواد شوینده ها و وسایل شخصی برای شما در نظر میگیرد که نبود این مزیت در پایه های سنگی یکی از دغدغه های امروزه مردم با توجه به فضای محدود و کم سرویس بهداشتی به شماره می آید.

پایه کابینت روشویی

لیستی از پایه کابینت روشویی ها را در تصاویر زیر مشاهده میکنید که در کابینت باکس روشویی قابل استفاده است. استفاده از این پایه ها نیز به مدل شما بستگی دارد . در واقع نیمی از نمای پایه کابینت روشویی را پایه ها تشیل میدهد که زیبایی باکس را چندین برابر میکند . اما کیفیت رنگ نیز در این راستا حرف اول میزند . جنس پایه ها نیز کاملا ضد آب و در برابر هر گونه رطوبت کاملا مقاوم است. 

[us_single_image image=”1476″]
[us_single_image image=”1474″]
[us_single_image image=”1472″]
[us_single_image image=”1470″]
[us_single_image image=”1465″]
[us_single_image image=”1463″]
[us_single_image image=”1602″]

پایه باکس حمام و دستشویی

شاید این سوال پیش بیاید که پایه کابینت روشویی یا همان کابینت روشویی در چه مکانیهایی قابل استفاده است .توصیه ما به شما این است که اگر محیط شما با کمترین رطوبتی تماس دارد حتما از این کابینت ها استفاده نمایید .چرا که گاها فرسایش یونیتهای چوبی در دراز مدت صورت میگیرد .اصطلاح پایه باکس حمام و دستشویی صرفا برای انتقال پیام ضد آب بودن محصولات را دارد چرا که شما عزیزان میتوانید این محصولات بهترین مورد پیشنهادی برای استفاده در فضاهایی همچون استخرها به عنوان کابینت استخری و مکانهای مشابه بکار ببرید . علاوه بر یونیتها مکملاتی چون آینه ها و شلفها نیز کاملا ضد آب میباشند که همگی از pvc میباشند . در صورت تمایل نگاهی به گالری مابیندازید و از مدلهای متنوع لذت ببرید .

کلاسیک وود فرآیند محصولات ضد آب

[us_gallery ids=”2283,2284,2286,2287,2288,2289,2290,2291,2292,2293,2294,2295,2296,2297,2298″ columns=”6″]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *