Uncategorized @fa

کابینت روشویی لاکچری

کابینت روشویی لاکچری

محصولات باید روزانه از آپشن خاصی برخوردار باشد . به ایده ما خلاقیت در تولید باید هرروز تکرار شود . پس تصاویری از کابینت روشویی لاکچری کارگاه را به نمایش گذاشته ایم بلکه بتوانیم نظر شما عزیزان را جلب نماییم . ما این نوع کابین را کابینت روشویی طرح سنگ مینامیم. پوشش ست این محصول کاملا متفاوت و بسیار مقاوم میباشد. جنس محصولات تماما ضد آب و کاملا قابل شستشو بوده و ضد آب بودن محصول را ضمانت میکنیم . قیمت این باکسها و آینه ها همگی به قیمت تولیدی و حداقل30درصد ارزانتر از هر گالری میباشند .

[us_single_image image=”2101″ size=”full”]
[us_single_image image=”2100″]
[us_single_image image=”2428″ align=”center”]

کابینت طرح سنگ

مدلهای کابینت طرح سنگ

  بسیار زیاد هستند که این تصاویر از نمونه های اولیه محصولات میباشند . روزانه محصولات با طرحهای جدیدتری در سری کابینت طرح سنگ در سایت قرار میدهیم . شما عزیزان میتوانید محصول مورد نظرخود را سفارشی کرده و در صورت خرید سری و ایجاد همکاری نیز طرح خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید . به زودی کابینت طرح سنگ جای انواعی کابینت روشویی ساده و به اصطلاح لاکچری بازار را خواهد گرفت . پس فرصت را از دست ندهید و از بهترین های کابینت طرح سنگ خرید کنیدتا نمای سرویس بهداشتی را دو چندان کنید .

ست کابینت لاکچری

این ست کابینت لاکچری که شامل کابینت و آینه و شلف وباکس ضد آب برای نگهداری از لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده  قرار میگیرد محصولاتی کاملا ضد آب و بدون هیچ گونه فرسایشی ناشی از هر گونه رطوبت در اختیار شما قرار میگیرد . جهت خرید محصول با شماره 09368893163 و 09391966832تماس حاصل نمایید و یا به برگه تماس با ما مراجعه نمایید. با تشکر مدیریت تولیدی کابینت روشویی کلاسیک چوب

[us_single_image image=”2108″]
[us_single_image image=”2107″]

کابینت روشویی لاکچری

کابینت طرح سنگ

ست کابینت لاکچری

جدیدترین کابینت روشوییها

جدیدترین آینه دستشویی

کلاسیک وود فرآیند محصولات ضد آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.