Uncategorized @fa

کابینت روشویی لاکچری

کابینت روشویی لاکچری

محصولات باید روزانه از آپشن خاصی برخوردار باشد . به ایده ما خلاقیت در تولید باید هرروز تکرار شود . پس تصاویری از کابینت روشویی لاکچری کارگاه را به نمایش گذاشته ایم بلکه بتوانیم نظر شما عزیزان را جلب نماییم . ما این نوع کابین را کابینت روشویی طرح سنگ مینامیم. پوشش ست این محصول کاملا متفاوت و بسیار مقاوم میباشد. جنس محصولات تماما ضد آب و کاملا قابل شستشو بوده و ضد آب بودن محصول را ضمانت میکنیم . قیمت این باکسها و آینه ها همگی به قیمت تولیدی و حداقل30درصد ارزانتر از هر گالری میباشند .

[us_single_image image=”2101″ size=”full”]
[us_single_image image=”2100″]
[us_single_image image=”2428″ align=”center”]

کابینت طرح سنگ

مدلهای کابینت طرح سنگ

  بسیار زیاد هستند که این تصاویر از نمونه های اولیه محصولات میباشند . روزانه محصولات با طرحهای جدیدتری در سری کابینت طرح سنگ در سایت قرار میدهیم . شما عزیزان میتوانید محصول مورد نظرخود را سفارشی کرده و در صورت خرید سری و ایجاد همکاری نیز طرح خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید . به زودی کابینت طرح سنگ جای انواعی کابینت روشویی ساده و به اصطلاح لاکچری بازار را خواهد گرفت . پس فرصت را از دست ندهید و از بهترین های کابینت طرح سنگ خرید کنیدتا نمای سرویس بهداشتی را دو چندان کنید .

ست کابینت لاکچری

این ست کابینت لاکچری که شامل کابینت و آینه و شلف وباکس ضد آب برای نگهداری از لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده  قرار میگیرد محصولاتی کاملا ضد آب و بدون هیچ گونه فرسایشی ناشی از هر گونه رطوبت در اختیار شما قرار میگیرد . جهت خرید محصول با شماره 09368893163 و 09391966832تماس حاصل نمایید و یا به برگه تماس با ما مراجعه نمایید. با تشکر مدیریت تولیدی کابینت روشویی کلاسیک چوب

[us_single_image image=”2108″]
[us_single_image image=”2107″]

کابینت روشویی لاکچری

کابینت طرح سنگ

ست کابینت لاکچری

جدیدترین کابینت روشوییها

جدیدترین آینه دستشویی

کلاسیک وود فرآیند محصولات ضد آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *